Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner FS 55 PRO wraz z ławą

Opis

Pianina manufaktury Franz Sandner są podzielone na serie Standard i PRO. Różnica jest widoczna dla świadomych muzyków. Każdy pianista, który nie ma miejsca na fortepian lub po prostu nie stać go na instrument za 50 tyś zł, będzie szukał dopracowanego niedrogiego pianina. Franz Sandner serii PRO to odpowiedź na potrzeby tego rynku. Pianina PRO są dostosowane do wysokich oczekiwań muzyków.

Precyzyjnie ważona klawiatura. Konstruktorzy wzorują się na ciężarze gry stosowanym we fortepianach najlepszych marek, jak Steinway & Sons, Fazioli itp. Wyzwolenie młotków jest zrobione bardzo "ciasno", przez co repetycja jest bardzo dynamiczna. Teflonowane sztyfty klawiatury oraz piloty zmniejszają tarcieWszystkie te zabiegi w połączeniu z fantastycznie zintonowanymi młotkami firmy Abel lub Renner powodują, iż muzyka płynąca z pianin serii PRO jest bardzo selektywna, a pianinsta ma bardzo dużą kontrolę nad instrumentem także w grze PIANO, co w zwykłych pianinach jest bardzo trudne do osiągnięcia.

Każdy model jest pieczołowicie regulowany. Dbałość o detale w tej marce jest godna podziwu. Pianino oprócz pięknego nowoczesnego wyglądu oraz mechanizmu hamującego nakrywę klawiaturową, posiada trzeci pedał, tzw. moderatorZadanie moderatora polega na wyciszeniu instrumentu podczas wielogodzinnych ćwiczeń tak, aby wydobywający się dźwięk nie przeszkadzał innym mieszkańcom.

Jest to nowy egzemplarz. Do zestawu dołączona jest ława w kolorze pianina. Stosunek jakości do ceny sprawia, że Franz Sandner nie ma konkurencji w swojej klasie. Zdecydowana więkoszość marek oferowana na naszym rynku są produkacjami wysokoseryjnymi, a co za tym idzie dbałość o wykonanie i dopracowanie instrumentu pozostawia wiele do życzenia.

Firma Piano Forte posiada wyłączność na sprzedaż marki Franz Sandner w Polsce. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić tak atrakcyjną cenę przy jednocześniej bardzo wysokiej jakości, którą zresztą kontrolujemy sami przy odbiorze każdego egzemplarza bezpośrednio u producenta!

Na pianino udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Pierwsze strojenie gratis !!!

Transport instrumentu ustalany jest indywidualnie.

 

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany ?? Zapytaj o szczegóły.

Cena

21000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online