Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Menzel

Opis

Pianino Menzel produkcji niemieckiej z roku 1926 o numerze seryjnym 32291.

Pianino poddane zostało kapietalnemu remontowi obudowy, mechanizmu i klawiatury. Obudowa w czarnym poliuretanowym lakierze, półmat, z wstawkami z orzecha kaukazkiego. Klawiatura z naturalnego matreiału, wybielona i wypolerowana, o zakresie 7 oktaw. Mechanizm marki Lexow Berlin, w którym wymieniono zużyte elementy, takie jak: młotki, tłumiki, tasiemki i ośki. Następnie całość wyregulowano i nastrojono.

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport na terenie kraju i pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Historia marki:

Produkcja instrumentów rozpoczęła się w 1880r i trwała nieprzerwanie do 1935r. Cechą charakterystyczną tej wytwórni były niespotykane zdobienia i zestawienia szlachetnych fornirów na obudowach.

Cena

16000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online