Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Nordiska

Opis

Pianino marki Nordiska o numerze seryjnym 46412 z 1977 roku.

Idealny szkolny instrument. Niewielki instrument z ładnym brzmieniem, które nie będzie drażnić przy wielogodzinnych ćwieczeniach. Pianino po renowacji obudowy, obecnie w kolorze białym, wykończone w macie.

Wymiary instrumentu: szerokość 139 cm, głębokość 53 cm, wysokość 112 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport na terenie Śląska i pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Historia firmy:

Nordiska Piano Company to firma założona ponad sto lat temu w szwedzkim mieście Vetlanda. W krókim czasie, głównie dzięki wyjątkowmu desing'owi i pięknemu brzmieniu, zyskała renomę w całej Europie. Wroku 1988, w związku z ogólnoeuropejską recesją, praca fabryki została wstrzymana. Wtedy właśnie chińska firma Dongbei Piano, aspirująca do miana producenta znakomitych pianin, postanowiłą przejąc technologię firmy. Tak oto, obok dotychczasowej fabryki Nordiska, stanęła supernowoczesna fabryka dedykowana produkcji pianin. Zaawansowana technologia i wyposażenie nowej fabryki opiarały się na importach z Japonii, Niemiec i Szwecji. Przeniesiona i powiększona Nordiska Piano Company zdobyła wiele złotych medali za znakomite brzmienie na międzynarodowych konkursach. Od wyboru najwyższej jakości materiałów, po wprowadzenie do produkcji wyłącznie najwyższej jakości komponentów – Nordiska wyznacza standardy w produkcji pianin. Nigdy wcześniej instrumenty tak wysokiej jakości nie były dostępne za tak rozsądną cenę. Ciekawostkę stanowi fakt, iż Nordiska pozyskuje posiadający wyjątkowe walory brzmieniowe surowiec drzewny z Syberii i rdzennych lasów azjatyckich. Od roku 2000 Nordiska podbija również rynek amerykański. Marka ta jest doceniana na całym świecie zarówno przez zawodowych pianistów, jakl i uczniów, czy studentów.

Cena

7000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online