Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner SP 3 wraz z ławą

Opis

To doskonały szkolny instrument. Wysokość 120 cm sugeruje, iż producent nawet tańszych modeli poważnie podszedł do sprawy. Już za 18 500 zł możemy mieć wysokiej klasy nowe pianino! Wiadomo bowiem, iż im wyższy instrument tym mocniesze i głębsze brzmienie. Ponadto dobrej klasy młotki (Abla lub Rennera) pozwalają precyzyjnie zintonować instrument, dzięki temu można dopasować go do pomieszczenia, w którym będzie stało.

Model ten standardowo wyposażony jest w mechanizm hamujacy nakrywę klawiatury. Dzięki niemu nie spadnie ona dziecku na dłonie. Pianino w kolorze czarnym, wykończone w połysku prezentuje się dostojnie i elegnacko. Do zestawu dołączona jest ława w kolorze pianina. Stosunek jakości do ceny sprawia, iż Franz Sandner nie ma konkurencji w swojej klasie. Zdecydowana więkoszość marek oferowana na naszym rynku są produkacjami wysokoseryjnymi, a co za tym idzie dbałość o wykonanie i dopracowanie instrumentu pozostawia wiele do życzenia.

wymiary:

sz: 151 cm   dł: 61 cm   wys: 114 cm 

Firma Piano Forte posiada wyłączność na sprzedaż marki Franz Sandner w Polsce. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić tak atrakcyjną cenę przy jednocześniej bardzo wysokiej jakości, którą zresztą kontrolujemy sami przy odbiorze każdego egzemplarza bezpośrednio u producenta!

Na pianino udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Pierwsze strojenie gratis !!!

Transport instrumentu ustalany jest indywidualnie.

 

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany ?? Zapytaj o szczegóły.

Cena

18500,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online