Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner SP-5

Opis

To wspaniały  instrument. Wysokość pianina, sugeruje, iż producent  poważnie podszedł do sprawy. Już za 20000 zł możemy mieć bardzo wysokiej klasy nowe pianino! Wiadomo bowiem, iż im wyższy instrument tym mocniesze i głębsze brzmienie. Ponadto dobrej klasy młotki pozwalają precyzyjnie zintonować instrument, dzięki temu można dopasować go do pomieszczenia, w którym będzie stał.

Model ten standardowo wyposażony jest w mechanizm hamujacy nakrywę klawiatury. Dzięki niemu nie spadnie ona dziecku na dłonie. Pianino w kolorze wiśniowym, wykończone w połysku prezentuje się elegancko i niepowtarzalnie. Franz Sandner stosuje we wszystkich swoich instrumentach niemieckie młotki Abla lub Rennera. Fakt ten wyróżnia tą markę na tle wszystkich nowych pianin w kategorii instrumentów "budżetowych".

wymiary:

sz: 141 cm   dł: 57 cm   wys: 121 cm

Posiadamy wyłączność na sprzedaż marki Franz Sandner w Polsce. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić tak atrakcyjną cene przy jednocześniej bardzo wysokiej jakości, którą zresztą kontrolujemy sami przy odbiorze każdego egzemplarza bezpośrednio u producenta!

Na pianino udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Pierwsze strojenie gratis !!!

Transport instrumentu ustalany jest indywidualnie.

 

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany ?? Zapytaj o szczegóły.

Cena

20000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online