Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Kawai BL31

Opis

Egzemplarz ten należący do profesjonalnej serii "BL"  wyprodukwany w latach 70' jest dopracowany w najdrobnieszych szczegółach.   Wysokość blisko 131 cm cechuje się potężnym  i wyrównanym brzmieniem. Mechanizm pracuje cicho i precyzyjnie. Z pewnością zadowoli nawet  bardzo wybrednych  pianinstów. Został wyprodukowany w latach 70'.

Wybitna Japońska fabryka pianin i fortepianów założona przez Koichi Kawai w sierpniu 1927 roku.

Kawai to marka doskonałej jakości instrumentów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Kawai stał się światowej klasy producentem instrumentów muzycznych. Pianina akustyczne i fortepiany tej marki stały się wyborem pianistów, nauczycieli, kościołów, studentów i entuzjastów instrumentów klawiszowych na całym świecie.

Produkcja pianin Kawai opiera się na umiejętnym połączeniu tradycyjnego rzemiosła z najnowszymi dostępnymi technologiami i materiałami. Ciągłe dążenie do perfekcji prowadzi do tworzenia profesjonalnych fortepianów scenicznych oraz pianin akustycznych

Kawai to także odwieczny rywal znakomitych instrumentów firmy Yamaha. Obie firmy po dziś dzień prześcigają się w produkcji coraz lepszych instrumentów. Rywalizajca jest gwarantem najwyższej jakości produktów.

 

 

 Na pianino udzielam 2 letniej grarancji oraz zapewniam  transport na terenie kraju.

Cena

16000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online