Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Yamaha U1

Opis

Pianino marki Yamaha model U1 o numerze seryjnym H 2022843 z 1975 roku.

Piękne, czarne pianino wykończone w poliestrze na wysoki połysk. Wysokiej klasy pianino Yamaha  model U1 to najpopularniejszy i najchętniej kupowany model pianina w Europie Zachodniej. Prezentowany egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wspaniały, mocny dźwięk oraz dobrze pracująca, wygodna i trwała mechanika zapewnią satysfakcję z użytkowania przez długie lata.
Instrument wyposażony w moderator do cichego ćwiczenia.
Pianino idelane dla każdego studenta i ucznia klasy fortepianu. Wykonane z zastosowaniem najwyższej klasy japońskich materiałów cechują się wyjątkową żywotnością. Zadbany instrumenty klasy U cechuje także bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Wymiary instrumentu: szerokość 148 cm, głębokość 61 cm, wysokość 121 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport na terenie Śląska i pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Cena

13000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online