Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Schimmel

Opis

Pianino marki Schimmel.

Niewielki instrument w kolorze białym, wykończony w macie. Prosta obudowa sprawdzi się w każdym wnętrzu. Pianino z wbudowanym moderatotem, dzięki któremu możemy ćwiczyć długimi godzinami. Stan techniczny i wizualny idealny. Instrument polecany dla początkujących i średniozaawansowanych pianistów. 

Wymiary instrumentu: szerokość 145 cm, głębokość 51 cm, wysokość 108 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport na terenie Śląska i pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Historia firmy:

Fabryka fortepianów i pianin Wilhelm Schimmel GmbH ma siedzibę w Brunszwiku w Niemczech. Założyciel firmy Wilhelm Schimmel otworzył swój pierwszy warsztat w 1885 roku w Lipsku. Przez kilka pokoleń firma pozostała w rodzinnych rękach. Teraz większościowym udziałowcem jest chińska firma Pearl River Piano Group.

Cena

7000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online