Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Zimmermann

Opis

Pianino marki Zimmermann.

Klasyczny szkolny instrument, doskonale sprawdzi się przy wielogodzinnych ćwiczeniach. Stan techniczny idealny. Instrument w kolorze jasnego brązu, wykończone w macie. Prosta obudowa sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Pianino o ciepłym i selektywnym brzmieniu z wbudowanym moderatorem. Pianina Zimmermann to nieco tańsza wersja pianin marki Bechstein. 

Wymiary instrumentu: szerokość 142 cm, głębokość 52 cm, wysokość 109 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany? zapytaj o szczegóły!

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej 27c (os. Arki Bożka), po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport na terenie Śląska i pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Historia firmy:

Pianina Zimmermann od 1884 roku wyznaczają nowe standardy na światowym rynku producentów pianin i fortepianów. Marka wielokrotnie nagradzana złotymi medalami i licznymi nagordami za wysoką jakość. Zimmermann to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Od 1992r marka Zimmermann to tańsze modele pianin wykonywanych w fabryce Bechsteina. Od 2002r cała linia produkcyjna nowych pianin marki Zimmermann znajduje się w Chinach. Jednakże projekty oraz wszelkie rozwiązania technologiczne opracowywane są nadal w Niemczech, w głownej siedzibie Bechsteina.

Cena

4500,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online