Piano-Forte

Pracownia: (0048) 601 458 299
Sklep: (0048) 32 733 11 08
Email: kontakt@piano-forte.pl

Franz Sandner FS 55 Standard wraz z ławą

Opis

Wraz ze wzrostem ceny rośnie wysokość pianina. Tu już mamy 123 cm. Każdy centymetr więcej ma naprawdę ogromne przełożenie na  wybrzmiewanie instrumentu. Każdy model jest pieczołowicie regulowany. Dbałość o detale w tej marce jest  godna podziwu.

Pianino oprócz pięknego nowoczesnego wygladu oraz mechanizmu hamującego nakrywę klawiaturową posiada trzeci pedał, tzw. moderator. Zadanie moderatora polega na wyciszeniu instrumentu podczas wielogodzinnych ćwiczeń tak, aby wydobywający się dźwięk nie przeszkadzał innym mieszkańcom.

Jest to nowy egzemplarz. Do zestawu dołączona jest ława w kolorze pianina. Stosunek jakości do ceny sprawia, iż Franz Sandner nie ma konkurencji w swojej klasie. Zdecydowana więkoszość marek oferowana na naszym rynku są produkacjami wysokoseryjnymi, a co za tym idzie dbałość o wykonanie i dopracowanie instrumentu pozostawia wiele do życzenia. Franz Sandner stosuje we wszystkich swoich instrumentach niemieckie młotki  firmy Abel lub Renner. Fakt ten wyróżnia tą markę na tle wszystkich nowych pianin w kategori instrumentów "budżetowych".

Firma Piano Forte posiada wyłączność na sprzedaż marki Franz Sandner w Polsce. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić tak atrakcyjną cenę przy jednoczesnej bardzo wysokiej jakości, którą zresztą kontrolujemy sami przy odbiorze każdego egzemplarza bezpośrednio u producenta!

Na pianino udzielana jest 2-letnia gwarancja.

Pierwsze strojenie gratis !!!

Transport instrumentu ustalany jest indywidualnie.

 

Istnieje możliwość wynajmu tego instrumentu. Jesteś zainteresowany ?? Zapytaj o szczegóły.

Cena

19000,00zł

Zdjęcia

Wyślij zapytanie

E-mail:
Dodaj załącznik
Sklep Online